دربارهکتابخانه ریاضیات دانشگاهی (Umath.ir) با هدف جمع آوری آرشیوی تخصصی از کتاب های رشته ی ریاضی در شاخه های مختلف تخصصی سعی بر تامین مراجع علمی مورد نیاز دانشجویان کشور عزیزمان ایران نموده است. تمامی کتاب ها با استفاده از برنامه های کامپیوتری برچسب گذاری شده اند تا جستجوی موضوعی آسان و با بازدهی بیشتری انجام گیرد.

تمامی کتاب های موجود در آرشیو کتابخانه که تعدادی بالغ بر 60,000 عدد می باشند، به زبان انگلیسی بوده و از مراجع مختلف رشته ی ریاضی برگرفته شده اند. همچنین کتابخانه ریاضیات دانشگاهی به حق نشر در کشور عزیزمان به شدت پایبند بوده و از انتشار کتاب هایی که توسط ناشرین عزیز ایرانی منتشر گردیده اند خوددرای می نماید.

از آنجایی که تعداد کتاب های موجود در کتابخانه بسیار زیاد بوده و جمع آوری و طبقه بندی آن ها تنها با صرف ساعت های بسیار کاری برای تیم کتابخانه ی ریاضی ممکن بوده است، مبلغی جهت ارائه ی خدمات به هموطنان در نظر گرفته شده است تا صرف گسترش و بهبود خدمات کتابخانه گردد. این مبلغ تا جای ممکن کاهش یافته است و حداقل مبلغی است که جهت تامین و نگهداری سرورهای نگهداری کتاب و گسترش کتابخانه در نظر گرفته شده است.

در صورت نیاز به تماس می توانید با ما از طریق ایمیل info.umath@gmail.com تماس حاصل فرمایید. امیدواریم ما را با نظراتتان در راستای بهبود کیفیت و ارائه ی موثرتر خدمات یاری نمایید.